Contact Gegevens

u55 logo

Honk- en softbalvereniging Uitsmijters '55
KNBSB nr. 178
KvK: 40073214

Postadres:
De Havik 65,
7609 EB Almelo
tel: 0648580071
E-mail: secretaris@uitsmijters55.nl

Sportveld:
Sportcomplex 't Maatveld 4,
7627 PB Bornerbroek (Almelo)
E-mail: info@uitsmijters55.nl

Dagelijks Bestuur:
Voorzitter: Tim Zitter, tel: 0652451195, e-mail: voorzitter@uitsmijters55.nl
Secretaris: Marcus Oude Bennink, tel: 0648580071, e-mail: secretaris@uitsmijters55.nl
Penningmeester: Niek Staman, tel: 0638915267, e-mail: penningmeester@uitsmijters55.nl

Bestuursleden:
Margo Oude Bennink, tel: 0638300135, e-mail: margo.uitsmijters55@hotmail.com
Leo van Raaij, tel: 0622411432, e-mail: fraai@msn.com
Paul Sommer, tel: 0622517988, e-mail: paul@pifs.nl

Wedstrijdsecretariaat:
Fred Gerritsen, tel: 0612924640, e-mail: wedstrijdsecretariaat@uitsmijters55.nl

Trainers:
Pupillen: Margo Oude Bennink, tel: 0638300135, e-mail: margo.uitsmijters55@hotmail.com
Aspiranten: Remco Aalderink, tel: 0610160037, e-mail: remco.a@hotmail.com
Junioren: Tim Zitter, tel: 0652451195, e-mail: timzitter46@gmail.com
Algemeen e-mail: training@uitsmijters55.nl

 

Contact Opnemen

Heb je een vraag of wil je meer informatie laat dan een bericht achter en we nemen zo snel mogelijk contact op.

  

Route

De route en de bijbehorende instructies naar ons honkbalveld kun je eenvoudig verkrijgen via Google Maps.

Het Weer

Almelo, Netherlands

Clear Clear

31.3°C

max 31°C, min 15°C
Humidity:
37%
Visibility:
35.0km
Wind:
2.9km/h West-southwest

forecast

ma

max 30°C

min 16°C

di

max 34°C

min 18°C

wo

max 33°C

min 18°C

do

max 35°C

min 21°C

vr

max 35°C

min 19°C

za

max 30°C

min 16°C

zo

max 28°C

min 15°C

ma

max 30°C

min 16°C

di

max 31°C

min 16°C

wo

max 29°C

min 16°C

U55 Contact

Honk- en softbalvereniging Uitsmijters '55
KNBSB nr. 178
KvK: 40073214

Postadres:
De Havik 65,
7609 EB Almelo
tel: 0648580071
E-mail:

Sportveld:
Sportcomplex 't Maatveld 4,
7627 PB Bornerbroek (Almelo)
E-mail:

meer ....

U55 Facebook

U55 Tweets

U55 Nieuwsbrief

Abonneer je op de SHORT STOP

Powered by MailChimp

 
Ga naar boven