Aspiranten gehuldigd tijdens Kampioenenparade 2016

sportkampioenen 2016

Zaterdag 29 oktober 2016 om 19.45 uur, hebben alle Almelose Sportkampioenen de kans gekregen om een ereronde te lopen in een vol Heracles stadion middenin Almelo. Dit gebeurde tijdens de rust van de stadioncompetitiewedstrijd Heracles Almelo – SPARTA Rotterdam. Voorafgaand aan de wedstrijd zijn alle kampioenen uitgenodigd en gehuldigd in de IISPA. Alle ruim 300 sporters, kampioenen in hun league, hebben uit handen van wethouder Sportzaken, Mw. Ten Seldam en directeur Sportbedrijf, Hr. Busscher persoonlijk een handdruk gekregen. Daarnaast werd hen een mooie medaille omgehangen. Deze ronde was een leuke opsteker voor onze spelers en straalde voor de honkbalsport een positief beeld af. Sowieso waren de honkballers een wel wat 'aparte' vertegenwoordiging tussen de vele met name voetballers en turnsters. Maar toch allemaal erg mooie prestaties op zich. Speciale vermelding verdient dat onze honkballers een compliment kregen over ons tenue. Het zag er dan ook spik en span uit natuurlijk en het was een avond om met plezier op terug te kijken. Zelfs ondanks dat deze voetbalwedstrijd -die wij honkballers als bijzaak 'op de koop toe namen'- in een gelijkspel eindigde. Kortom, we zijn weer trots op ons Team Aspiranten en trots op onze vereniging.

 

U55 Contact

Honk- en softbalvereniging Uitsmijters '55
KNBSB nr. 178
KvK: 40073214

Postadres:
De Havik 65,
7609 EB Almelo
tel: 0648580071
E-mail:

Sportveld:
Sportcomplex 't Maatveld 4,
7627 PB Bornerbroek (Almelo)
E-mail:

meer ....

U55 Facebook

U55 Tweets

U55 Nieuwsbrief

Abonneer je op de SHORT STOP

Powered by MailChimp

 
Ga naar boven