Contact Gegevens

u55 logo

Honk- en softbalvereniging Uitsmijters '55
KNBSB nr. 178
KvK: 40073214

Postadres:
De Havik 65,
7609 EB Almelo
tel: 0648580071
E-mail: secretaris@uitsmijters55.nl

Sportveld:
Sportpark Ossenkoppelerhoek, Maardijk 83c,
7606 KT Almelo
E-mail: info@uitsmijters55.nl

Dagelijks Bestuur:
Voorzitter: Tim Zitter, tel: 0652451195, e-mail: voorzitter@uitsmijters55.nl
Secretaris: Marcus Oude Bennink, tel: 0648580071, e-mail: secretaris@uitsmijters55.nl
Penningmeester: Niek Staman, tel: 0652881051, e-mail: penningmeester@uitsmijters55.nl

Bestuursleden:
Margo Oude Bennink, tel: 0638300135, e-mail: margo.uitsmijters55@hotmail.com
Leo van Raaij, tel: 0622411432, e-mail: fraai@msn.com
Paul Sommer (ledenadministratie), tel: 0622517988, e-mail: paul@pifs.nl

Wedstrijdsecretariaat:
Fred Gerritsen, tel: 0612924640, e-mail: wedstrijdsecretariaat@uitsmijters55.nl

Trainers:
Pupillen: Margo Oude Bennink, tel: 0638300135, e-mail: margo.uitsmijters55@hotmail.com
Aspiranten: Dennis Oude Bennink
Junioren: Tim Zitter, tel: 0652451195, e-mail: timzitter46@gmail.com
Recreanten: Henri van der Meijden, tel: 0654927084, e-mail: henrivandermeijden@gmail.com
Algemeen e-mail: training@uitsmijters55.nl

Sponsorcommissie:
Hans Kleinsman, tel: 0640667791
Niek Staman, tel: 0652881051
Algemeen e-mail: sponsor@uitsmijters55.nl

Heb je een algemene vraag of wil je meer informatie stuur dan een bericht naar  en we nemen zo snel mogelijk contact op.

Route

De route en de bijbehorende instructies naar ons honkbalveld kun je eenvoudig verkrijgen via Google Maps.

U55 Contact

Honk- en softbalvereniging Uitsmijters '55
KNBSB nr. 178
KvK: 40073214

Postadres:
De Havik 65,
7609 EB Almelo
tel: 0648580071
E-mail:

Sportveld:
Sportpark Ossenkoppelerhoek, Maardijk 83c,
7606 KT Almelo
E-mail:

meer ....

U55 Facebook

U55 Tweets

U55 Nieuwsbrief

Abonneer je op de SHORT STOP

Powered by MailChimp

 
Ga naar boven